1977 yılından beri hidrolik ve mekanik iş makinaları sektöründe çalışan ortaklarımız 2006 yılı sonundan itibaren birleşerek HİDROSEÇ Ltd. Şti.'ni kurmuştur.

30 yılı aşkın mesleki tecrübemizi yepyeni bir çalışma anlayışıyla birleştirdik. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası bulunan firmamız şimdi de CE işareti hazırlık çalışmaları ile, temel ilkemiz olan "kaliteli üretim, kaliteli hizmet" anlayışı doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizde; %100 müşteri memnuniyeti, kullanım kolaylığı, bakım ve sağlamlık vazgeçemediğimiz hususlardır.

Çalışan makinalarınızın arızalarında size bir telefon kadar uzağız. Bu gibi durumlarda HİDROSEÇ daima yanınızdadır. 7 gün 24 saat açık olan servis telefonlarımızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. "Sizin makinalarınız bizimdir " prensibi ile hareket eden servis ekibimiz, sorununuzu en kısa zamanda ve en iyi şekilde giderecektir.

Servis hizmetimizi müşteri talebine ve yoğunluğuna göre belirlenen güzergahlarda, makinanızın bulunduğu yere geliyoruz. Yola çıkmadan önce o güzergahtaki kayıtlı müşterilerimizin cep telefonlarına kısa mesajla bilgi vererek, onların ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Sizleri de

HİDROSEÇ ailesinin bir üyesi olarak görmek bizi onurlandıracaktır.