6 Yılda 60 ile Hizmet Verdik

Ödemiş Sanayi Sitesinde her gün büyüyen Hidroseç Limited Şirketi, çizdiği başarı grafiği ile lgi görüyor. İlçenin gurur tablosu sıralamasında uzun zamandır yerini koruyan ortalık örneği olan Ödemiş Hidroseç Limited Şirketi kısa sürede Türkiye’ye hitap etmeyi başardı. 5 ortaklı Ödemiş Hidroseç Limited Şirketi ortakları, aynı zamanda şirketin müdürlük görevlerini de imece usulü yürütüyor.

Ödemişli İşadamları Bursa Tarım Fuarında

Bir grup Ödemişli işadamı 1-5 Ekim tarihleri arasında açık kalan Bursa Tarım Fuarı'nı ziyaret edip, fuardaki stantları gezdiler. Ödemiş Genç İşadamları Derneği (ÖGİAD) ve Kaymakamlık işbirliği ile yapılan Bursa gezisine, kaymakam Abdullah Dölek, ilçe tarım Müdürü İbrahim Altıntaş, Emniyet Müdürü Okan Kestek, yazı işleri Müdürü Mahmut Yeniay, Ticaret Odası başkanı Kasım Sevin, ÖGİAD Başkanı Şerif Ali Güven, Süt Birliği Başkanı Halil Deveci ve dernek üyelerinden oluşan 15 kişilik bir ekip katıldı.

Hidroseç'te İş Güvenliği Eğitimi

Ödemiş Sanayi sitesinde kurulu bulunan Hidroseç firması, Çalışan personelin iş güvenliği konusunda eğitim vermek üzere Toplum Sağlığı merkezi ile işbirliğine giderek çalışma başlattı.